Sirup Bylinková očista

Neohodnoceno
 
 

Bylinná směs, která obsahuje 52% aktivní složky, pomáhá přirozenému procesu očisty těla. Sirup je tvořen 28% výluhu z kopřivy, jež přispívá k vylučování vody z organismu a podporuje normální činnost ledvin. Další složkou je 20 % výluh z kořeně i natě Smetanky lékařské, která přispívá ke zdravému trávení a podporuje činnost žaludku a jater.

Dostupnost Objednáno
Měrná cena 44,80 Kč / 100 ml
Cena 128,80 Kč včetně DPH
112 Kč / ks    
Kód produktu LER173
Kategorie Sirupy a šťávy
 
Popis
 

Bylinná směs, která obsahuje 52% aktivní složky, pomáhá přirozenému procesu očisty těla. Sirup je tvořen 28% výluhu z kopřivy, jež přispívá k vylučování vody z organismu a podporuje normální činnost ledvin. Další složkou je 20 % výluh z kořeně i natě Smetanky lékařské, která přispívá ke zdravému trávení a podporuje činnost žaludku a jater. Říká se, že kdybychom docenili všechny blahodárné účinky kopřivy, nechali bychom ji růst místo květin v našich zahrádkách. Smetanka lékařská neboli pampeliška je zářivá luční květina do domácí lékárny. Působí na zdraví močových cest, funguje jako prebiotikum a přispívá k růstu a aktivitě střevních mikroorganizmů. 

Dávkování

Děti od 3 let: 1 čajová lžička (5 ml) 2-3x denně. Děti od 12 let a dospělí: 1 čajová lžička (5 ml) 3-5x denně. Užívejte zředěné vodou. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Složení

Cukr 48 %, vodný výluh z natě kopřivy (Urticae herba) 28 % a smetankového kořene s natí (Taraxaci radix cum herba) 20 %, šťáva z citronu (plod) (Citrus limon) 4 %.

Výrobce

LEROS, s.r.o. IČO: 614 65 810, se sídlem U Národní galerie 470, Praha 5 – Zbraslav, PSČ 156 00

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: