Cappy Multivitamín 50% (330ml)

Neohodnoceno
 
 

Cappy Multivitamin je ovocný nápoj. Směs pomerančové, jablečné, citrónové, hroznové šťávy a broskvové dřeně. Cappy věří, že příroda nabízí mnoho možností, jak může udělat něco dobrého pro sebe a svou rodinu. Proto spolupracuje s experty, kteří se důkladně zabývají výživovou hodnotou, kterou nám ovoce může poskytnout. Ovocné šťávy Cappy nabízí plnou autentickou chuť a zaručují vysoké kvalitativní standardy při výběru ovoce a jeho zpracování, díky čemu je Cappy velmi oblíbenou značkou na trhu. 100% recyklovatelná lahev. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

Dostupnost Objednáno
Měrná cena 6,94 Kč / 100 ml
Cena 26,34 Kč včetně DPH
22,90 Kč / ks    
Kód produktu N004
Kategorie Nealkoholické
 

O výrobci

Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko je výrobce, prodejce a distributor značkových nealkoholických nápojů americké společnosti The Coca‑Cola Company a od roku 2018 také distributorem alkoholických nápojů skupiny Gruppo Campari a Edrington.

Skladování

Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 2 dnů. Uchovávejte v chladu a suchu. 

Výrobce

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko
Českobrodská 1329
198 21 Praha 9 - Kyje
Česká republika

Složení

Ovocné šťávy a pyré z koncentrátu: Pomerančová šťáva 40 %, Jablečná šťáva 5 %, Citronová šťáva 2.7 %, Hroznová šťáva 1.8 %, Broskvové pyré 0.8 %; Voda, Cukr, Vitamíny: Niacin, Vitamin E, Kyselina pantothenová B5, Vitamin A, Vitamin B6; Aroma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: