100% JERKY UZENÉ VEPŘOVÉ SWEET CHILLI

Kód: S038
Neohodnoceno
138,26 Kč / ks 159 Kč včetně DPH 276,52 Kč / 100 g
Objednáno

Nechali jsme si po staru vyudit libovou vepřovou kýtu a namarinovali ji v naší vlastní sweet chilli omáčce. Vznikl dokřupava sušený masový chips s návykovou sladko-pálivou chutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše 100% JERKY vyrábíme ručně a poctivě z nejlepších ingrediencí v malých várkách. Nepoužíváme žádnou chemii, jen řádně marinujeme a sušíme.

NABUŠENÉ BÍLKOVINAMI!

1 kg JERKY = 2,7 kg čerstvého masa. Ve 100 g našeho 100% JERKY z vepřového máš více jak 60 g bílkovin!

BEZ CHEMIE

Éčka ani jiné nepřirozené látky u nás nenajdeš. Prostě jenom maso a naše tajná kořenící směs. Jak to, že používáme sweet chilli omáčku? Protože si ji vaříme sami a hlídáme, co do ní dáváme.

BALENÍ A SKLADOVÁNÍ

50 g sáček akorát do kapsy. Když ho nedojíš, zavřeš ho praktickým zipem. Skladuj na suchém místě a mimo dosah slunečního záření v pokojové teplotě. Správně uskladněné JERKY ti vydrží až půl roku. Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určený ke konzumaci. Případné bíle stopy na mase nejsou vadou jakosti! To se u sušeného masa stává používáním soli.

SLOŽENÍ

Uzené vepřové maso (vepřové maso (100 g Jerky je vyrobeno z 270 g syrového masa), sůl), ocet kvasný ovocný, voda, třtinový cukr, rybí omáčka (sardel obecná (ryby), sůl, cukr), chilli, česnek, bramborový škrob.

ALERGENY

Obsahuje ryby (4).

VÝROBCE

Usušil a syn, s.r.o.

Francouzská 299/98

Praha 10, 101 00

Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: